Óvodánk 1973-ban épült, majd 2013-ban bővítették és felújították. Ma már a megújult épület várja a gyerekeket, ami egy hajót formáz (itt van a tornaszoba). Összesen négy csoportba –kettő a földszinten és kettő az emeleten- járnak a gyerekek, férőhelyeink száma: 100 fő.
Az épület megfelel minden elvárásnak: barátságos, otthonos és biztonságos.  Óvodánkban tehetségműhely is működik. Sok szép játék várja az óvodás gyerekeket!
Udvarunk a legnagyobb az óvodák közül, így minden kisgyereknek jut elég tér a játékra, mozgásra. Az udvar tele van fákkal, így nyáron is árnyékos, hűs.
Az itt dolgozó óvodapedagógusok mindegyike szerteágazó érdeklődésüknek köszönhetően sokoldalúan tud segíteni a gyerekeknek, szülőknek egyaránt. Dajkáink, pedagógiai asszisztensünk sok szeretettel és megértéssel segít a gyerekeknek elsajátítani a testápolás, egészségmegőrzés feladatait.